• Elektritõukerattad: mida elektritõuksi valides silmas pidada?

    Elektrilised tõukerattad on muutumas üha populaarsemaks ning sellest tulenevalt lisandub pidevalt turule uusi tootjaid ja mudeleid. Tänu sellele on üha raskem teha valikut, millist elektrilist tõukeratast endale valida. Järgnevalt heidamegi pilgu mõnedele peamistele kriteeriumitele, millele peaks tähelepanu pöörama tõukeratast valides ning loodetavasti tänu sellele on Teil juba oluliselt lihtsam meie e-poest endale sobilik elektriline tõukeratas valida!

  • Korduma kippuvad küsimused

    Et elektritõukeratta, elektrirolleri, elektrirula või hoopis elektrilise jalgratta valimine ning hilisem kasutamine lihtsam ja mugavam oleks, oleme lisanud eliikur.ee lehele kasutajate küsimused ja vastused nendele küsimustele. Seda kõike selleks, et teil oleks lihtsam ja turvalisem.

  • Leia suure valiku tooteid meie veebipoest

    Eliikur.ee veebipoest leiab igaüks endale sobiva elektritõukeratta, elektrirolleri, elektrirula või hoopis elektrilise jalgratta. Kiika meie poodi, avasta parim toode, lisa ostukorvi ning peatselt saadki nautida kiiret ja turvalist igapäevast liikumist punkitst A punkti B.

    Meie veebipoes on võimalik maksta nii pangalingiga, krediitkaardiga kui järelmaksuga.

Secured By miniOrange