Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused kõikidele küsimustele, mis teil meie toodete ja teenuste kohta võivad tekkida. Kui tõesti juhtub nii, et küsimus pole veel vastatud, siis võtke meiega ühendust ning küsimused saavad vastatud.

KKK


Transport Eesti piires on kõigile meie toodetele tasuta!

Orienteeruv tarneaeg kõigile meie toodetele on 2-7 tööpäeva, alates ostu sooritamisest kuni kliendile kätte toimetamiseni.

Pakume kõikidele meie poolt müüdavatele liikumisvahenditele varuosi ning soovi korral ka lisavarustust. Palun pöörduge meie poole enda sooviga kirjutades info@eliikur.ee

Vastame kõikidele kirjadele hiljemalt 2 päeva jooksul, kuid kiiremate küsimuste korral võite meile alati helistada numbrile +372 5667 2049.

Kõik elektrilised tõukerattad on tundlikud nii külma kui ka kuuma suhtes. Talvisel perioodil tasub hoiustada elektrilist tõukeratast toatemperatuuril ning suvisel kuumemal ajal ei soovita me jätta seda pikemaks ajaks päikese kätte.

Igale tootele on määratud erinev garantiiaja periood. Akude tavapärane garantiiperiood on 6 kuud, muudel komponentidel 1 aasta. Aga kuna garantiiperiood varieerub sõltuvalt tootjast, siis soovitame konkreetse toote ostu puhul meilt see üle täpsustada, pöördudes info@eliikur.ee poole.

Tulenevalt Võlaõigusseadusest on kõikidele eraisiku poolt ostetud toodetele 2 aastat pretensioonide esitamise aeg.

Kaitsevarustuse kandmine ei ole kohustuslik, aga meie oleme seisukohal, et sõites elektrilise tõukerattaga tuleks kanda kiivrit. Sama kehtib ka kõikide teiste meie e-poes müügil olevate elektriliste liikumisvahenditega liigeldes korral.

Elektrilise tõukerattaga sõitmine vees, lompides või märgades oludes on keelatud. Kui tõukeratas tuuakse remonti ja kahjustused on tekkinud kokkupuutel veega, siis ei kehti enam tavapärane garantii.

Iga elektrilise liikumisvahendi kõige tähtsamaks komponendiks on selle aku. Hooldades ning hoiustades akut vastavalt soovitustele on võimalik selle eluiga pikendada märgatavalt ning kokkuvõttes muudab see ka sõiduki omamise rahaliselt soodsamaks.

Akut ei tasu kunagi sõita täiesti tühjaks. Kõige mõistlikum on aku panna laadima 10% juures, siis ei pea aku elemendid taluma alapinget.

Sõiduki pikemal hoiustamisel tasub selle akut laadida iga 2-3 kuu tagant. Põhjuseks on jällegi optimaalse pinge hoidmine aku elementides, mis aitab vähendada aku mahutavuse järk-järgulist vähenemist.

Secured By miniOrange