Elektriliste liikurite remont ja hooldus

Teostame kõikidele meie poolt müüdavatele elektrilistele liikuritele garantiiremonti ning hooldust. Lisaks pakume ka mujalt ostetud elektrilistele tõukeratastele, peamiselt Kugoo mudelitele, remonti ja järelteenindust. Enamus populaarsemaid varuosi on meil alati laos olemas, tänu millele leiame lahenduse sinu tõuksi probleemile kiirelt ja operatiivselt.

Mõned näited remonttöödest, mida pakume: rehvide vahetus, pidurite reguleerimine ja vajadusel remontimine, elektroonikatööd (kontrolleri või aku vahetus), vedrustuse remont ja vahetus, lõtkude ja loksude kõrvaldamine, detailide vahetus jne.

Lisaks pakume veekindluse tõstmist elektrilistele tõukeratastale. Nimelt paljudel mudelitel on küll tootja poolt määratud või lubatud veekindluse aste, kuid pahatihti see ei ole piisav selleks, et vältida veest tulenevaid rikkeid. Seetõttu on mõistlik enda tõuksil lasta teha veekindluse tõstmine, kuna garantii kahjuks veest põhjustatud kahjusi ei korva.

Meie remondihinnad (25€/h) on tõenäoliselt kõige soodsamad turul ning samuti ootaeg on väga lühike. Kui vajaminev varuosa on meil koheselt laost võtta, siis võtab tavaliselt remont aega 1-2 päeva. Kui aga varuosa on vaja tellida, siis kulub remondiks umbes 4-5 päeva. Oleme valmis kliente abistama ka nädalavahetuseti, seega võtke julgelt ühendust meiega, kui teil peaks olema mingi mure elektrilise tõuksiga.

 

VÕTA ÜHENDUST

01

Kiire parandus

Enamus populaarsemaid varuosi on meil alati laos olemas

02

Soodsad remondihinnad

Remondihinnad (25€/h) on tõenäoliselt kõige soodsamad turul.

03

Lühikesed ooteajad

Remont võtab tavaliselt aega vaid 1-2 päeva.

04

Oleme olemas ka nädalavahetusel

Oleme valmis kliente abistama ka nädalavahetuseti.
Secured By miniOrange