Eliikur – vabadus liikuda

Meie Eliikuris usume rohelisse ning jätkusuutlikkusse tulevikku ja just seetõttu soovime olla Eesti turul suunanäitajateks elektriliste liikumisvahendite osas. Peame ennast tulihingelisteks kergliikurite fännideks ning soovime ka enda klientidele pakkuda vaid parimaid tooteid ja lahendusi. Just seetõttu sai loodud Eliikuri veebipood, et kaasata sarnase mõtteviisiga inimesi ning pakkuda neile uusi ja innovaatilisi liikumisvahendeid.

Näeme üha enam, et inimesed soovivad järjest rohkem olla sõltumatud ja kahtlemata elektriline kergliikur on suur osa sellest. Enam ei ole vaja oodata hommikul vara bussipeatuses järgmist bussi, selle asemel hüppad hoopiski koduuksest välja astudes enda kergliikuri peale ning sõit tööle, kooli või kuhu iganes võib alata. Samuti aitame seeläbi hoida enda kodukandi õhku värskema ja puhtamana.

Pöörame ka suurt tähelepanu teeninduskvaliteedile. Oleme enda klientidele ja kõikidele huvilistele kättesaadavad 7 päeva nädalas. Aitame igakülgselt kõigil huvilistel leida just see kõige sobivam elektriline liikumisvahend ning samuti pöörame suurt tähelepanu järelteenindusele. Kõikidel meie poolt pakutavatel toodetel on tootjapoolne garantii ning kui miskit peaks teie uue liikumisvahendiga juhtuma, siis omalt poolt leiame operatiivse lahenduse.

Meie tootevalik suureneb pidevalt, et pakkuda võimalikult palju erinevaid kergliikureid erinevatele klientidele. Loodetavasti leiab iga huviline meie e-poest just temale sobiliku liikumisvahendi ning sõit võib alata. Ning nagu ütleb meie slogan, siis meie Eliikuris usume vabadusse liikuda!

Secured By miniOrange