Kasutamine

Kõik elektrilised tõukerattad on tundlikud nii külma kui ka kuuma suhtes. Talvisel perioodil tasub hoiustada elektrilist tõukeratast toatemperatuuril ning suvisel kuumemal ajal ei soovita me jätta seda pikemaks ajaks päikese kätte.

Kaitsevarustuse kandmine ei ole kohustuslik, aga meie oleme seisukohal, et sõites elektrilise tõukerattaga tuleks kanda kiivrit. Sama kehtib ka kõikide teiste meie e-poes müügil olevate elektriliste liikumisvahenditega liigeldes korral.

Elektrilise tõukerattaga sõitmine vees, lompides või märgades oludes on keelatud. Kui tõukeratas tuuakse remonti ja kahjustused on tekkinud kokkupuutel veega, siis ei kehti enam tavapärane garantii.

Iga elektrilise liikumisvahendi kõige tähtsamaks komponendiks on selle aku. Hooldades ning hoiustades akut vastavalt soovitustele on võimalik selle eluiga pikendada märgatavalt ning kokkuvõttes muudab see ka sõiduki omamise rahaliselt soodsamaks.

Akut ei tasu kunagi sõita täiesti tühjaks. Kõige mõistlikum on aku panna laadima 10% juures, siis ei pea aku elemendid taluma alapinget.

Sõiduki pikemal hoiustamisel tasub selle akut laadida iga 2-3 kuu tagant. Põhjuseks on jällegi optimaalse pinge hoidmine aku elementides, mis aitab vähendada aku mahutavuse järk-järgulist vähenemist.

Secured By miniOrange